opcja symulacji - testu

• 4 Odpowiedzi
  • 2160 Wyświetleń
*

Dziubek

• Newbie
  • *
  • 28
  • 0
opcja symulacji - testu
« dnia: Grudzień 06, 2015, 17:22:46 »
Po zaprogramowaniu całego cyklu na np. 24 godziny, fajnie byłoby obejrzeć te 24 godziny w krótszym czasie...  powiedzmy np. 24 minuty lub nawet krócej... 
Taki opcja symulacji, obejrzenia tego co się popełniło ;), co by się nie okazało, że jakaś lipa powstała lub żeby w krótszym czasie obejrzeć coś "pięknego" ... wczoraj do 3:30 siedziałem i czekałem żeby "zaszedł księżyc" ... ;)
da radę coś takiego w tej aplikacji zdziałać?

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
Odp: opcja symulacji - testu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2015, 18:34:30 »
Oczywiście że tak. Popracuję nad tym w najbliższym czasie.

*

Dziubek

• Newbie
  • *
  • 28
  • 0
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2015, 16:20:39 »
Nie mogę się doczekać :)

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2016, 20:14:41 »
Opcja symulacji oświetlenia w ciągu doby jest już dostępna. Niestety wymaga ona nowszej wersji sterownika ("firmware" 1.2 lub wyższy). Wszystkie sterowniki zakupione od dziś będą oczywiście to obsługiwać.

Jeżeli komuś bardzo zależy na wymianie to proszę o kontakt na PW, na pewno się dogadamy.

*

Dziubek

• Newbie
  • *
  • 28
  • 0
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2016, 17:36:53 »
opcja symulacji bardzo fajna sprawa :), dobrze że jest możliwość regulacji prędkości, a jest możliwość (regulacji) startu w innej godzinie??
Start za każdym razem jest o 00:00, a u mnie światełko rusza dopiero o 11:00, więc za każdym razem te "11 godzin" czekam... (nie jest to jakoś szczególnie straszne ;) ), ale fajna by była możliwość ustawiania momentu kiedy ma się zaczynać symulacja...