Wersja firmware 3.3

• 8 Odpowiedzi
  • 2762 Wyświetleń
*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
Wersja firmware 3.3
« dnia: Maj 07, 2017, 17:45:29 »
Ukazała się nowa wersja firmware (3.3).

W tej wersji dodana została możliwość symulowania tylko fragmentu doby. Można ustawić od której do której godziny ma przebiegać symulacja.
Druga dodana funkcja, to możliwość włączenia tryby demo (powtarzająca się symulacja doby w ciągu 1 minuty). Tryb demo można włączyć i wyłączyć tylko poprzez konsolę tekstową (nie ma takiej opcji w interfejsie graficznym). Szczegóły w instrukcji użytkownika.

Pozdrawiam
Romek

*

Dziubek

• Newbie
  • *
  • 28
  • 0
Odp: Wersja firmware 3.3
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2017, 16:14:24 »
W tej wersji dodana została możliwość symulowania tylko fragmentu doby. Można ustawić od której do której godziny ma przebiegać symulacja.

Nie działa... ustawiam start od np 07:00 godziny, a i tak startuje od godz. 00:00 ...
nie jestem pewien, ale za pierwszym razem chyba zadziałało... ale nie jestem tego teraz pewien...
jest napis " Wgraj nowszą wersję firmware żeby działały wszystkie funkcje. " ,
... mam wersję 3.3.3.0
... o co chodzi??

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2017, 11:22:58 »
Chodzi o to żeby zaktualizować firmware a nie tylko program.

*

Dziubek

• Newbie
  • *
  • 28
  • 0
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2017, 19:39:32 »
"Sterownik nie odpowiada. Odłącz go od zasilania i podłącz trzymając wciśnięty przycisk na obudowie."

Nie mam przycisku na obudowie...

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2017, 17:33:16 »
Jak to nie ma przycisku? A co się z nim stało? To jest sterownik w oryginalnej obudowie? W instrukcji jest narysowane w którym miejscu jest przycisk.

*

Dziubek

• Newbie
  • *
  • 28
  • 0
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2017, 16:16:57 »
nie wiem, nie znam się , kupiłem ten towar dwa lata temu i nie mam pojęcia gdzie jest instrukcja... ja przycisku nie widzę...

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 17, 2017, 20:58:49 »
Od tego trzeba było zacząć. Ta wersja sterownika nie ma możliwości aktualizacji firmware. Więc nowe funkcje nie będą działały.

*

Dziubek

• Newbie
  • *
  • 28
  • 0
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 18, 2017, 07:25:27 »
czuję się dyskryminowany...  ;)

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 18, 2017, 08:30:26 »
Bardzo mi przykro, ale nic na to nie poradzę. Niestety w pierwszych wersjach nie pomyślałem o takiej możliwości i nie da się tego naprawić.
Kolejna wersja (2.0) też nie miała aktualizacji przez USB, tylko trzeba było mieć programator USBASP. Dopiero od wersji 2.3 jest możliwość aktualizacji przez USB. Sterowniki w wersjach 2.0-2.2 da się zaktualizować za pomocą programatora USBASP do wersji najnowszej i wtedy już nie potrzeba programatora, tylko można wgrywać firmware przez USB.

Może pora wymienić sterownik na nowszy? Może jakiś rabat na zachętę? Zapraszam do kontaktu na email (serwis@palabras.pl).