Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - fenster

Strony: [1]
1
Przydaloby sie aby programowanie oswietlenia mialo charakter nieliniowy. W zakresie od 0 do kilku procent regulacja jest bardzo widoczna i trudna do dokladnego ustawienia..natomiast powyzej juz takich zmian nie widac za bardzo.
Dobrze zatem by bylo gdyby dolny zakres swiecenia mial szerszy zakres regulacji a gorny mniejszy.

Ps. Mimo zwiększenia do 200 Hz pwm w dolnym zakresie nadal diody czasami skokowo migają jasniej ciemniej przy min.ustawieniu swiecenia

2
Witam
Kiedy planowana jest nowa wersja programu i czy moja propozycja działania przycisku będzie uwzględniona?

3
Mam taki pomysł odnośnie działania krótkiego kliknięcia przycisku - aby po naciśnięciu następowało wygaszenie światła, czyli tak jak teraz (wg nastaw czasu i jasności), ale żeby samoczynnie następował powrót do normalnego działania.. najlepiej gdyby ten czas powrotu był ustalany przez użytkownika.
Podam przykład: chcę wieczorem oglądnać film a światło z akwarium świeci za mocno.. więc klikam i się odpowiednio przygasza.. np. na 2h.. po filmie z powrotem powróci światło do normalnego świecenia. Bo teraz jest tak że jak kliknę to sie przygasi i gdy nie odklikam to tak zostaje.. i rano jest ciemne akwarium.
Proszę rozważyć tą propozycję.

Może też warto usunąć tą ostatnio dodaną opcję załączania się światła po drugim kliknięciu?..
myślę, że pojedyncze krótkie kliknięcia powinny działać tylko na powolne zał/wył do ustalonego poziomu, bez tej opcji załączania całkowitego światła.
Za to dłuższy klik powinien zał/wył na full wszystkie LEDy - pomocne przy pracach serwisowych.

4
Posiadam sterownik LedDimmerPro prod. 26.12.2016, symb ster. 1609-1, v.2.7, ver progr. 1.12.0.0, Jest to super urządzenie, oprogramowanie jest również super..ale znalazłem jeden błąd w opcjach ustawianie czasu zał/wył po przyciśnięciu na krótko przycisku. Teoretycznie ustawić można ten czas w zakresie 0-255 sekund, ale to nie działa.. np. gdy wpiszę 255 to nie ma żadnego opóźnienia, ale jak wpiszę 200 to trwa kilka sekund, przy innych wartościach to albo działa z opóźnieniem tych kilku sekund albo 0 sek. 

Strony: [1]