Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - tomaszzt

Strony: [1]
1
Czołem

Już to kiedyś robiłem i problem był rozwiązany, ale to było dawno, przed "dżumą"  :P
Chodzi o to, że podczas programowania i ustawienia danego koloru (kanału), świeci mi wszystko co mam w lampie (białe i kolorowe). Jak to rozwiązać ? Inna sprawa - kiedy będzie firmware 4.0.8 ?

PS. Romek - sterownik wysłałem i wrócił >:( Pocztyliony działają coraz gorzej, jutro go do Ciebie wyślę ponownie.

2
Panowie, nabyłem nowy sterownik Leddimmer  wersję V4. Jest o wiele solidniejszy niż poprzednie, ma genialne rozwiązanie w postaci wifi. Problem mam taki, że przyzwyczajony do programowania poprzednich wersji, nie mogę sobie poradzić z doborem barwy światła "na żywo". Jak klikam na poszczególne kanały, żeby ustawić np. poziom danego koloru, świeci mi się wszystko białe i RGB. Jak sobie z tym poradzić ?

3
Konfiguracja i pomoc techniczna / power ledy
« dnia: Grudzień 02, 2017, 18:17:44 »
czołem

Krótkie pytanko - raptem 3 szt power led, każda o mocy 1W. Naturalnie zdaję sobie sprawę, że mogę zobaczyć odpowiedź typu : "wszystko już było, szukaj..." 8) , ale jestem kompletnym laikiem w kwestiach "prądowych". Jeśli komuś będzie się chciało, bardzo proszę o radę, co dokupić (do samego sterownika naturalnie) i jak zmontować cały układ ?

Strony: [1]