Aktualizacja aplikacji

• 3 Odpowiedzi
  • 1815 Wyświetleń
*

robertj1

• Newbie
  • *
  • 25
  • 1
Aktualizacja aplikacji
« dnia: Październik 27, 2015, 21:31:41 »
Witam! Po aktualizacji wersji oprogramowania, na każdym kanale programuję wszystkie kolory. Nie ma możliwości sterowania tylko kolorem R, G lub B. Każdy kanał mam podłączony do jednego koloru. Inaczej mówiąc każdy kanał działa jak CHRGB

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
Odp: Aktualizacja aplikacji
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2015, 09:51:47 »
Nie do końca rozumiem problem, tzn. jak to u Ciebie działa. Tym bardziej, że akurat w tym zakresie nic w aplikacji nie zmieniałem. Zmiany były naprawdę drobne (opisane w logu zmian).

Możesz w wolnej chwili pokazać zrzuty ekranu? Zwróć też uwagę na zegar, czy wszystko działa i jest ustawione jak trzeba.

*

robertj1

• Newbie
  • *
  • 25
  • 1
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2015, 20:16:46 »
Witam!  Właściwie temat do zamknięcia. Z tą aktualizacją to zbieg okoliczności.  Zrobiłem aktualizację i zaraz potem trochę programowałem światełko ponieważ dołożyłem led-ów.  Z tego co ustaliłem to programowanie działa tak, że programując kanał 1 tzn. dioda czerwona, świeci również niebieska i biała, ale po zapisaniu czyli uruchomieniu świeci tylko czerwona (niebieska i biała jest na "zero"). Tak jest przy programowaniu pozostałych kanałów 2 i 3. Uznałem, że tak ma być.

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2015, 17:00:15 »
Tak. Trochę dziwnie to działa w przypadku programowania pojedynczych kanałów, ale jak programuje się RGB, to jest podgląd koloru na diodach. Tak musi zostać, przynajmniej w tej wersji sterownika.