Instrukcja ustawień

• 3 Odpowiedzi
  • 1997 Wyświetleń
*

inmar

• Newbie
  • *
  • 2
  • 0
Instrukcja ustawień
« dnia: Marzec 03, 2016, 22:27:48 »
Jest gdzieś instrukcja krok po kroku ? Ja jakoś nie ogarniam tych ustawień.Rozumiem,że są dwa sposoby ustawień,przesuwając myszką kropki lub wpisując w okienka odpowiednie wartości ? Pierwsze okno godziny,drugie minuty a w trzecim co jest ? Jak wpisujecie kolejne zmiany ?
Moje zamierzenia to włączenie o godzinie 7:00 potem wschód do 8:00 i świecenie ustalonym światłem do 22:00 i zachód do 23:00.

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
Odp: Instrukcja ustawień
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2016, 08:26:17 »
Takiej instrukcji krok po kroku nie ma, muszę ją przygotować (jak również przykładowe ustawienia).

Nie jest to nic trudnego. Dodaje się plan miesięczny (i automatycznie w nim jest plan tygodniowy). Oznacza to, że przez wszystkie miesiące w roku i każdego dnia w tygodniu będzie obowiązywało zaprogramowane ustawienie. Następnie dla każdego kanału oddzielnie (lub RGB i kanał 4) ustalamy profil świecenia (dodając, usuwając i przesuwając kropki na wykresie). Zapisujemy i gotowe.

*

robertj1

• Newbie
  • *
  • 25
  • 1
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2016, 14:02:30 »
cyt. "Oznacza to, że przez wszystkie miesiące w roku i każdego dnia w tygodniu będzie obowiązywało zaprogramowane ustawienie."
Wobec tego jak zrobić żeby od poniedziałku do piątku było to samo, a sobota i niedziela inaczej?

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2016, 20:08:53 »
Trzeba dodać plan tygodniowy i zaznaczyć w nim sobotę i niedzielę.