RGB i Białe ledy

• 3 Odpowiedzi
  • 2073 Wyświetleń
*

skresz

• Newbie
  • *
  • 1
  • 0
RGB i Białe ledy
« dnia: Październik 02, 2015, 09:32:51 »
Witam chciałem się dowiedzieć czy jest możliwa praca na kilku kanałach jednocześnie czy tylko na jednym kanale tzn. mam białe ledy i chce by się zapalały od 6 do 10 a niebieskie od 5 do 9 i przez te 3 godziny chodziły dwa osobne ledy

Już mam wystarczy przestawić kanał (źle zacząłem bo ustałem białe na 1 kanale i nie były widoczne RGB)
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2015, 09:54:52 wysłana przez skresz »

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
Odp: RGB i Białe ledy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2015, 13:21:23 »
Jak masz białe i RGB to najlepiej podpiąć białe pod kanał 4. A RGB wg oznaczeń.
Możesz też sam sterować każdy kanał oddzielnie. Wtedy podłączasz jak chcesz i programujesz w sterowniku używając ustawień Ch1-4 (bez ChRGB, który znika po zaprogramowaniu czegokolwiek na kanałach Ch1-3).

Tak samo jak chcesz mieć takie same ustawienia na kanałach 1-4 możesz użyć ustawienia "Wszystkie", ale wtedy już nie ma dostępu do programowania kanałów oddzielnie.

*

egon44

• Newbie
  • *
  • 5
  • 1
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2015, 12:34:47 »
Witam Romku.Mam pewien problem chodzi o ustawienia oświetlenia sterownika...mianowicie mam moduły białe i rgb...Białe podłączone do kanału 4,a rgb według oznaczeń...I mam problem żeby w tych modułach białych zmniejszyć jasność np na 50% a reszta czyli rgb mieć np kolor niebieski i czerwony na 15% a reszta z rgb bez zmian.Mozna tak zrobić?RGB mogę tak ustawiać bo sprawdziłem ale nie mogę tych białych modułów ustawić np na te 50%...cały czas świecą na full.Pozdrawiam

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2015, 13:39:16 »
Podczas programowania trzeba przełączyć na kanał 4 i zmniejszyć jasność. Podeślij plik ustawień to sprawdzimy.