Windows 10 Home - USBASP

• 4 Odpowiedzi
  • 2210 Wyświetleń
*

Chris

• Newbie
  • *
  • 2
  • 0
Windows 10 Home - USBASP
« dnia: Grudzień 27, 2016, 07:21:54 »
Witam, mam sterownik w wersji 1604 z softem 2.2 - probowalem upgradowac firware, przez USB nie syngalizuje podwojnym blyskiem diody wiec zgodnie z instrukcja probowalem skorzystac z USBASP - wgralem drivery Zadig - przy WCID nadal mam czerwony krzyzyk mimo instalacji driverow WCID - na liscie urzadzen wczesniej mialem urzadzenie USBAsp z zoltym wykrzyknikiem, w tej chwili juz jest pod magistrala uniwersalna. Niby wszystko OK, ale z programu nie moge wgrac wersji 2.7, rowniez probowalem wgrac program startowy, prosze o pomoc

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
Odp: Windows 10 Home - USBASP
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:10:41 »
WItam,

Czy drivery USBASP zostały zainstalowane zgodnie z opisem z wątku:
http://forum.palabras.pl/index.php?topic=58.0

Po zainstalowaniu driverów należy wgrać program startowy a potem już zgodnie z instrukcją najnowszą wersję firmware.

Na windows 10 na pewno działa.

*

Chris

• Newbie
  • *
  • 2
  • 0
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2017, 23:25:50 »
Dziekuje, dziala, wazne jest aby sie nie sugerowac instrukcja z ekranu Zadig tylko wybrac odpowiedni driver podany w watku http://forum.palabras.pl/index.php?topic=58.0

Jesli moge miec sugestie zmian do kolejnych wersji, dotyczy ona programowania ustawien kanalow, warto aby symulowanie moglo byc uruchomione z tego samego ekranu z mozliwoscia podania przedzialu czasu od ... do a nie tylko predkosci, znacznie mogloby to skrocic czas na ustawienia

Pozdrawiam

*

froger123

• Newbie
  • *
  • 6
  • 0
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2017, 23:57:11 »
witam kupilem macbook pro i mam teraz problem sciagam exe i niechce nic instalowac przedtem mialem windowsa wszystko dzialalo co mam teraz zrobic? czy dziala to pod os?

*

Romek

• Administrator
  • Full Member
  • 227
  • 0
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2017, 11:12:16 »
Niestety tylko na Windows.